Przejdź do treści

Jesteś tutaj

Wokandy

Karty podstawowe

Informujemy, że aplikacja e-Wokanda stanowi jedynie skrócony wykaz spraw sądowych i nie jest wokandą w rozumieniu zarządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 12 grudnia 2003 r. w sprawie organizacji i zakresu działania sekretariatów sądowych oraz innych działów administracji sądowej (Dz. Urz. Min. Spraw. Nr 5, poz. 22, ze zm.).
 

Data Wydział / Przewodniczący / Sędziowie ławnicy Sygnatura Sala Uwagi
2019-11-19 09:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Bożena Beata Bielska
III P 9/19 2 ul. Kościuszki 28 Odroczona
2019-11-19 09:04 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Brzozowska
Sędziowie ławnicy: Barbara Płodziszewska, Zofia Mateusiak
I C 1243/16 VII Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-19 09:06 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Małgorzata Mikos-Bednarz
Sędziowie ławnicy: Iwona Fąk- Wagner, Danuta Łojewska
I C 738/19 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-19 09:30 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Magdalena Dąbrowska
Sędziowie ławnicy: SSO Artur Bobiński, SSO Ryszard Warda
II Ka 324/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-19 09:30 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 638/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-11-19 09:45 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Artur Bobiński
Sędziowie ławnicy: SSO Magdalena Dąbrowska, SSO Ryszard Warda
II Ka 299/19 II Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-19 09:45 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 696/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-11-19 10:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Deptuła
Sędziowie ławnicy: Joanna Mróz, Roman Jakub Gawkowski
I C 1024/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-19 10:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Ryszard Warda
II Ka 268/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-19 10:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Artur Bobiński
II K 47/18 II Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-19 10:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Jerzy Pałka
II Ka 313/19 I ul. Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-19 10:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 683/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-11-19 10:04 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Małgorzata Mikos-Bednarz
Sędziowie ławnicy: Iwona Fąk- Wagner, Danuta Łojewska
I C 899/19 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-19 10:15 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Magdalena Dąbrowska
II Ko 176/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-19 10:15 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 695/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-11-19 10:20 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Ryszard Warda
II Ka 231/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-19 10:20 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Jerzy Pałka
II Ka 193/19 I ul. Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-19 10:30 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Jerzy Pałka
II Ka 199/19 I ul. Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-19 10:30 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 668/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-11-19 10:40 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Jerzy Pałka
II Ka 197/19 I ul. Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-19 10:45 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 681/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-11-19 11:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 596/19 1 ul. Kościuszki 28 Odroczona
2019-11-19 11:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Małgorzata Mikos-Bednarz
Sędziowie ławnicy: Iwona Fąk- Wagner, Danuta Łojewska
I C 909/19 VI Gomulickiego 5 Odroczona
2019-11-19 11:30 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 626/19 1 ul. Kościuszki 28 Odroczona
2019-11-19 11:45 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 653/19 1 ul. Kościuszki 28 Odroczona
2019-11-19 12:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Magdalena Dąbrowska
II Kz 235/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-19 12:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 663/19 1 ul. Kościuszki 28 Odroczona
2019-11-19 12:10 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 647/19 1 ul. Kościuszki 28 Odroczona
2019-11-19 13:04 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Małgorzata Mikos-Bednarz
Sędziowie ławnicy: Iwona Fąk- Wagner, Danuta Łojewska
I C 915/19 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-20 09:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Deptuła
Sędziowie ławnicy: SSO Małgorzata Mikos-Bednarz, SSO Monika Brzozowska
I Ca 299/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-20 09:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Marta Truszkowska
Sędziowie ławnicy: SSO Małgorzata Mikos-Bednarz, SSR del. do SO Iwona Długoborska
I Ns 208/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-20 09:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Bożena Beata Bielska
III U 811/19 2 ul. Kościuszki 28 Odroczona
2019-11-20 09:14 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
Sędziowie ławnicy: Marcin Korajczyk, SSO Grażyna Szymańska-Pasek
I Ca 293/19 VII Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-20 09:15 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Marta Truszkowska
Sędziowie ławnicy: SSO Małgorzata Mikos-Bednarz, SSR del. do SO Iwona Długoborska
I Ns 199/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-20 09:15 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Bożena Beata Bielska
III U 629/19 2 ul. Kościuszki 28 Odroczona
2019-11-20 09:16 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Sagała
Sędziowie ławnicy: Monika Kochańska, Katarzyna Gumkowska
I C 641/19 VI Gomulickiego 5 Odroczona
2019-11-20 09:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Marta Truszkowska
Sędziowie ławnicy: SSO Małgorzata Mikos-Bednarz, SSR del. do SO Iwona Długoborska
I Ns 201/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-20 09:30 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Magdalena Dąbrowska
II Kzw 185/19 II Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-20 09:30 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Monika Obrębska
III U 833/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-11-20 09:45 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Marta Truszkowska
Sędziowie ławnicy: SSO Małgorzata Mikos-Bednarz, SSR del. do SO Iwona Długoborska
I Ns 219/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-20 09:45 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
Sędziowie ławnicy: Marcin Korajczyk, SSO Grażyna Szymańska-Pasek
I Ca 294/19 VII Gomulickiego 5 Zdjęta z wokandy
2019-11-20 09:45 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Bożena Beata Bielska
III U 881/19 2 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-11-20 09:50 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Monika Obrębska
III U 832/19 1 ul. Kościuszki 28 Odroczona
2019-11-20 10:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Marta Truszkowska
Sędziowie ławnicy: SSO Małgorzata Mikos-Bednarz, SSR del. do SO Iwona Długoborska
I Ns 202/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-20 10:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Marek Konrad
II Ka 353/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-20 10:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Magdalena Dąbrowska
II Ka 332/19 II Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-20 10:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Bożena Beata Bielska
III U 885/19 2 ul. Kościuszki 28 Odroczona
2019-11-20 10:10 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Monika Obrębska
III U 762/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-11-20 10:15 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Marta Truszkowska
Sędziowie ławnicy: SSO Małgorzata Mikos-Bednarz, SSR del. do SO Iwona Długoborska
I Ns 223/19 IV Gomulickiego 5 Zdjęta z wokandy
2019-11-20 10:15 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Marek Konrad
II Ka 361/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-20 10:20 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Ryszard Warda
II Ka 365/19 I ul. Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-20 10:20 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Marek Konrad
II Ka 352/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-20 10:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Marta Truszkowska
Sędziowie ławnicy: SSO Grzegorz Zabielski, SSR del. do SO Iwona Długoborska
I Ns 206/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-20 10:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
Sędziowie ławnicy: Marcin Korajczyk, SSO Grażyna Szymańska-Pasek
I Ca 322/19 VII Gomulickiego 5 Zdjęta z wokandy
2019-11-20 10:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Deptuła
Sędziowie ławnicy: SSO Małgorzata Mikos-Bednarz, SSO Monika Brzozowska
I Ca 323/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-20 10:30 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Wiesław Oryl
II Ka 369/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-20 10:30 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Marek Konrad
II Ka 350/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-20 10:30 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Monika Obrębska
III U 333/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-11-20 10:30 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Bożena Beata Bielska
III U 884/19 2 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-11-20 10:40 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Ryszard Warda
II Ka 366/19 I ul. Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-20 10:45 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Marta Truszkowska
Sędziowie ławnicy: SSO Grzegorz Zabielski, SSR del. do SO Iwona Długoborska
I Ns 209/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-20 10:48 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Sagała
Sędziowie ławnicy: Monika Kochańska, Katarzyna Gumkowska
I C 927/19 VI Gomulickiego 5 Odroczona
2019-11-20 10:50 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Monika Obrębska
III U 838/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-11-20 11:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
Sędziowie ławnicy: Marcin Korajczyk, SSO Grażyna Szymańska-Pasek
I Ca 318/19 VII Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-20 11:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Marta Truszkowska
Sędziowie ławnicy: SSO Grzegorz Zabielski, SSR del. do SO Iwona Długoborska
I Ns 225/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-20 11:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Wiesław Oryl
II Ka 356/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-20 11:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Magdalena Dąbrowska
II Ka 339/19 II Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-20 11:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Bożena Beata Bielska
III U 320/19 2 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-11-20 11:10 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Monika Obrębska
III U 839/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-11-20 11:15 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Marta Truszkowska
Sędziowie ławnicy: SSO Grzegorz Zabielski, SSR del. do SO Iwona Długoborska
I Ns 198/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-20 11:15 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Deptuła
Sędziowie ławnicy: SSO Małgorzata Mikos-Bednarz, SSO Monika Brzozowska
I Ca 319/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-20 11:15 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Bożena Beata Bielska
III U 715/18 2 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-11-20 11:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Marta Truszkowska
Sędziowie ławnicy: SSO Grzegorz Zabielski, SSR del. do SO Iwona Długoborska
I Ns 232/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-20 11:30 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Monika Obrębska
III U 762/18 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-11-20 11:30 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Bożena Beata Bielska
III U 827/19 2 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-11-20 11:45 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Marta Truszkowska
Sędziowie ławnicy: SSO Grzegorz Zabielski, SSR del. do SO Iwona Długoborska
I Ns 221/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-20 11:45 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Deptuła
Sędziowie ławnicy: SSO Małgorzata Mikos-Bednarz, SSO Monika Brzozowska
I Ca 349/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-20 11:49 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
Sędziowie ławnicy: Marcin Korajczyk, SSO Grażyna Szymańska-Pasek
I Ca 182/19 VII Gomulickiego 5 Odroczona
2019-11-20 12:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Marta Truszkowska
Sędziowie ławnicy: SSO Grzegorz Zabielski, SSR del. do SO Iwona Długoborska
I Ns 203/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-20 12:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Monika Obrębska
III U 737/18 1 ul. Kościuszki 28 Odroczona
2019-11-20 12:15 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Marta Truszkowska
Sędziowie ławnicy: SSO Grzegorz Zabielski, SSR del. do SO Iwona Długoborska
I Ns 197/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-20 12:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Marta Truszkowska
Sędziowie ławnicy: SSO Grzegorz Zabielski, SSR del. do SO Iwona Długoborska
I Ns 196/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-20 12:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Deptuła
Sędziowie ławnicy: SSO Małgorzata Mikos-Bednarz, SSO Monika Brzozowska
I Ca 366/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-20 12:45 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Marta Truszkowska
Sędziowie ławnicy: SSO Grzegorz Zabielski, SSR del. do SO Iwona Długoborska
I Ns 200/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-20 13:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Marta Truszkowska
Sędziowie ławnicy: SSO Grzegorz Zabielski, SSR del. do SO Iwona Długoborska
I Ns 228/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-20 13:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Deptuła
Sędziowie ławnicy: SSO Małgorzata Mikos-Bednarz, SSO Monika Brzozowska
I Ca 369/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-20 13:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Wiesław Oryl
II Ka 233/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-20 13:15 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Marta Truszkowska
Sędziowie ławnicy: SSO Grzegorz Zabielski, SSR del. do SO Iwona Długoborska
I Ns 226/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-20 13:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Marta Truszkowska
Sędziowie ławnicy: SSO Grzegorz Zabielski, SSR del. do SO Iwona Długoborska
I Ns 235/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-20 13:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Deptuła
Sędziowie ławnicy: SSO Małgorzata Mikos-Bednarz, SSO Monika Brzozowska
I Ca 400/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-20 13:38 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
Sędziowie ławnicy: Marcin Korajczyk, SSO Grażyna Szymańska-Pasek
I Ca 356/19 VII Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-20 13:45 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Marta Truszkowska
Sędziowie ławnicy: SSO Grzegorz Zabielski, SSR del. do SO Iwona Długoborska
I Ns 102/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-20 14:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Marta Truszkowska
Sędziowie ławnicy: SSO Grzegorz Zabielski, SSR del. do SO Iwona Długoborska
I Ns 204/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-20 14:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
Sędziowie ławnicy: Marcin Korajczyk, SSO Grażyna Szymańska-Pasek
I Ca 367/19 VII Gomulickiego 5 Zdjęta z wokandy
2019-11-20 14:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Deptuła
Sędziowie ławnicy: SSO Małgorzata Mikos-Bednarz, SSO Monika Brzozowska
I Ca 334/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-20 14:15 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Marta Truszkowska
Sędziowie ławnicy: SSO Grzegorz Zabielski, SSR del. do SO Iwona Długoborska
I Ns 222/19 IV Gomulickiego 5 Zdjęta z wokandy
2019-11-20 14:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Marta Truszkowska
Sędziowie ławnicy: SSO Grzegorz Zabielski, SSR del. do SO Iwona Długoborska
I Ns 227/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-20 14:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
Sędziowie ławnicy: Marcin Korajczyk, SSO Grażyna Szymańska-Pasek
I Ca 360/19 VII Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-20 14:40 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Deptuła
Sędziowie ławnicy: SSO Małgorzata Mikos-Bednarz, SSO Monika Brzozowska
I Cz 484/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-21 09:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR del. do SO Iwona Długoborska
Sędziowie ławnicy: Jadwiga Małgorzata Matuszak, Irena Barzał
I C 269/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-21 09:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Marta Truszkowska
Sędziowie ławnicy: Barbara Płodziszewska, Elżbieta Joanna Kuskowska, Janina Pragacz
I C 668/19 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-21 09:30 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 645/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-11-21 10:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Deptuła
I C 713/19 V Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-21 10:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Małgorzata Mikos-Bednarz
I C 501/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-21 10:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Marta Truszkowska
Sędziowie ławnicy: Barbara Płodziszewska, Elżbieta Joanna Kuskowska, Janina Pragacz
I C 224/18 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-21 10:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Artur Bobiński
Sędziowie ławnicy: Ewa Anna Brzuzy, Jan Bogusław Góral
II K 66/19 I ul. Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-21 10:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Jerzy Pałka
II Ka 329/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-21 10:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 705/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-11-21 10:10 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Jerzy Pałka
II Ka 316/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-21 10:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR del. do SO Iwona Długoborska
Sędziowie ławnicy: Jadwiga Małgorzata Matuszak, Irena Barzał
I C 960/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-21 10:30 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 698/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-11-21 12:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Małgorzata Mikos-Bednarz
I C 501/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-21 12:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR del. do SO Iwona Długoborska
Sędziowie ławnicy: Jadwiga Małgorzata Matuszak, Irena Barzał
I C 954/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-21 12:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Marta Truszkowska
Sędziowie ławnicy: Barbara Płodziszewska, Elżbieta Joanna Kuskowska, Janina Pragacz
I C 1041/18 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-21 12:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Deptuła
I C 388/19 V Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-21 13:15 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Marta Truszkowska
Sędziowie ławnicy: Barbara Płodziszewska, Elżbieta Joanna Kuskowska, Janina Pragacz
I C 709/19 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-21 14:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Deptuła
I C 674/19 V Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-22 09:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Małgorzata Mikos-Bednarz
Sędziowie ławnicy: Beata Małgorzata Pieniążek, Szypulski Kazimierz
I C 904/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-22 09:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR del. do SO Iwona Długoborska
Sędziowie ławnicy: Elżbieta Joanna Kuskowska, Jadwiga Małgorzata Matuszak
I C 219/19 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-22 09:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
Sędziowie ławnicy: Joanna Maria Małyszko, Jadwiga Agnieszka Wagner
I C 744/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-22 10:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Małgorzata Mikos-Bednarz
Sędziowie ławnicy: Beata Małgorzata Pieniążek, Szypulski Kazimierz
I C 704/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-22 11:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
Sędziowie ławnicy: Joanna Maria Małyszko, Jadwiga Agnieszka Wagner
I C 996/18 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-22 12:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Marta Truszkowska
I C 335/19 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-22 12:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
Sędziowie ławnicy: Joanna Maria Małyszko, Jadwiga Agnieszka Wagner
I C 782/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-22 13:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR del. do SO Iwona Długoborska
I C 817/19 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-22 13:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Małgorzata Mikos-Bednarz
Sędziowie ławnicy: Beata Małgorzata Pieniążek, Szypulski Kazimierz
I C 983/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-22 13:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
Sędziowie ławnicy: Joanna Maria Małyszko, Jadwiga Agnieszka Wagner
I C 772/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-22 14:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
Sędziowie ławnicy: Joanna Maria Małyszko, Jadwiga Agnieszka Wagner
I C 591/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-25 09:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Sagała
I C 840/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-25 09:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Sagała
I C 266/18 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-25 09:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
Sędziowie ławnicy: Teresa Jutrzenka-Wykrota, Tomasz Kraszewski
I C 824/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-25 09:30 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Bożena Beata Bielska
Sędziowie ławnicy: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak, SSO Monika Obrębska
III Ua 22/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-11-25 09:45 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
Sędziowie ławnicy: SSO Bożena Beata Bielska, SSO Monika Obrębska
III Pa 16/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-11-25 10:15 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
Sędziowie ławnicy: SSR del. Marek Cechowski, SSO Monika Obrębska
III Pa 17/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-11-25 10:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
Sędziowie ławnicy: Teresa Jutrzenka-Wykrota, Tomasz Kraszewski
I C 787/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-25 10:45 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
Sędziowie ławnicy: SSR del. Marek Cechowski, SSO Monika Obrębska
III Pa 18/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-11-25 11:10 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Artur Bobiński
Sędziowie ławnicy: SSO Michał Pieńkowski, SSO Marek Konrad
II Ka 355/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-25 11:15 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Monika Obrębska
Sędziowie ławnicy: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak, SSR del. Marek Cechowski
III Pa 12/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-11-25 11:15 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
Sędziowie ławnicy: SSO Bożena Beata Bielska, SSO Monika Obrębska
III Pa 12/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-11-25 11:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
Sędziowie ławnicy: Teresa Jutrzenka-Wykrota, Tomasz Kraszewski
I C 822/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-25 12:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
Sędziowie ławnicy: Teresa Jutrzenka-Wykrota, Tomasz Kraszewski
I C 800/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-25 12:30 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Artur Bobiński
II Ka 320/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-25 13:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
Sędziowie ławnicy: Teresa Jutrzenka-Wykrota, Tomasz Kraszewski
I C 799/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-25 13:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Sagała
I C 1159/18 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-25 14:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
Sędziowie ławnicy: Teresa Jutrzenka-Wykrota, Tomasz Kraszewski
I C 912/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-25 14:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Sagała
I C 780/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-26 09:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Małgorzata Mikos-Bednarz
Sędziowie ławnicy: Jadwiga Wojciechowska - Bielecka
I C 962/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-26 10:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Jerzy Pałka
II K 37/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-26 10:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Małgorzata Mikos-Bednarz
Sędziowie ławnicy: Jadwiga Wojciechowska - Bielecka
I C 965/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-26 11:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Jerzy Pałka
Sędziowie ławnicy: SSO Magdalena Dąbrowska, SSO Wiesław Oryl
II Ka 346/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-26 11:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Małgorzata Mikos-Bednarz
Sędziowie ławnicy: Jadwiga Wojciechowska - Bielecka
I C 1010/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-26 12:10 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Jerzy Pałka
Sędziowie ławnicy: SSO Magdalena Dąbrowska, SSO Wiesław Oryl
II Ka 371/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-26 12:20 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Jerzy Pałka
Sędziowie ławnicy: SSO Magdalena Dąbrowska, SSO Wiesław Oryl
II Ka 370/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-26 12:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Małgorzata Mikos-Bednarz
Sędziowie ławnicy: Jadwiga Wojciechowska - Bielecka
I C 1028/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-27 09:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Sagała
Sędziowie ławnicy: Iwona Długoborska, SSO Grażyna Szymańska-Pasek
I Ca 287/19 VII Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-27 10:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Artur Bobiński
II K 47/18 II Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-27 11:15 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Sagała
Sędziowie ławnicy: Iwona Długoborska, SSO Grażyna Szymańska-Pasek
I Ca 218/19 VII Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-27 12:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Sagała
Sędziowie ławnicy: Iwona Długoborska, SSO Grażyna Szymańska-Pasek
I Ca 316/19 VII Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-27 12:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Sagała
Sędziowie ławnicy: Iwona Długoborska, SSO Grażyna Szymańska-Pasek
I Ca 315/19 VII Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-27 13:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Sagała
Sędziowie ławnicy: Iwona Długoborska, SSO Grażyna Szymańska-Pasek
I Ca 327/19 VII Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-27 13:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Deptuła
Sędziowie ławnicy: SSO Małgorzata Mikos-Bednarz, SSO Grzegorz Zabielski
I Ca 386/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-27 13:45 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Deptuła
Sędziowie ławnicy: SSO Małgorzata Mikos-Bednarz, SSO Grzegorz Zabielski
I Ca 392/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-27 13:45 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Sagała
Sędziowie ławnicy: Iwona Długoborska, SSO Grażyna Szymańska-Pasek
I Ca 358/19 VII Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-27 13:45 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Sagała
Sędziowie ławnicy: Iwona Długoborska, SSO Grażyna Szymańska-Pasek
I Cz 460/19 VII Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-27 14:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Sagała
Sędziowie ławnicy: Iwona Długoborska, SSO Grażyna Szymańska-Pasek
I Ca 384/19 VII Gomulickiego 5 Zdjęta z wokandy
2019-11-27 14:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Sagała
Sędziowie ławnicy: Iwona Długoborska, SSO Grażyna Szymańska-Pasek
I Ca 410/19 VII Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-28 09:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Małgorzata Mikos-Bednarz
I C 68/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-28 09:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Marta Truszkowska
Sędziowie ławnicy: Hanna Jamka, Agnieszka Kowalczyk
I C 878/19 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-28 09:30 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Magdalena Dąbrowska
II Ka 381/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-28 09:30 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 419/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-11-28 09:45 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Marta Truszkowska
Sędziowie ławnicy: Hanna Jamka, Agnieszka Kowalczyk
I C 699/19 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-28 10:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Małgorzata Mikos-Bednarz
I C 1050/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-28 10:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
I C 509/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-28 10:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Deptuła
Sędziowie ławnicy: Barbara Płodziszewska, Zofia Mateusiak
I C 598/18 V Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-28 10:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Ryszard Warda
Sędziowie ławnicy: Małgorzata Garwarska-Piersa, Joanna Maria Małyszko
II K 64/18 II Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-28 10:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Marek Konrad
II Kzw 245/19 I ul. Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-28 10:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Marek Konrad
II Kzw 246/19 I ul. Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-28 10:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Magdalena Dąbrowska
Sędziowie ławnicy: Tadeusz Florczyk, Mirosława Listwon
II K 87/17 II Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-28 10:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Artur Bobiński
II Kzw 258/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-28 10:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 321/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-11-28 10:30 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 693/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-11-28 10:45 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Marta Truszkowska
Sędziowie ławnicy: Hanna Jamka, Agnieszka Kowalczyk
I C 135/19 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-28 10:45 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 554/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-11-28 11:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Jerzy Pałka
II Ka 193/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-28 11:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 299/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-11-28 11:15 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 532/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-11-28 12:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
I C 824/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-28 12:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Artur Bobiński
II Kzw 242/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-28 12:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 526/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-11-28 12:10 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Artur Bobiński
II Kz 214/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-28 12:15 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 96/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-11-28 12:20 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Artur Bobiński
II K 73/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-28 12:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Marta Truszkowska
Sędziowie ławnicy: Hanna Jamka, Agnieszka Kowalczyk
I C 886/18 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-28 12:30 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 643/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-11-28 13:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
I C 943/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-28 15:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Deptuła
I C 176/19 V Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-29 09:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR del. do SO Iwona Długoborska
Sędziowie ławnicy: Irena Barzał, Elżbieta Joanna Kuskowska
I C 845/19 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-29 09:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Grażyna Szymańska-Pasek
Sędziowie ławnicy: Dorota Marzanna Kosek, Danuta Maria Tabaka
I C 833/19 VII Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-29 09:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
I C 955/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-29 09:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
I C 1028/18 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-29 09:40 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Grażyna Szymańska-Pasek
Sędziowie ławnicy: Dorota Marzanna Kosek, Danuta Maria Tabaka
I C 769/19 VII Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-29 10:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
I C 723/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-29 10:40 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Grażyna Szymańska-Pasek
Sędziowie ławnicy: Dorota Marzanna Kosek, Danuta Maria Tabaka
I C 792/19 VII Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-29 11:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
I C 785/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-29 11:40 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Grażyna Szymańska-Pasek
Sędziowie ławnicy: Dorota Marzanna Kosek, Danuta Maria Tabaka
I C 605/19 VII Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-29 12:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR del. do SO Iwona Długoborska
Sędziowie ławnicy: Irena Barzał, Elżbieta Joanna Kuskowska
I C 500/19 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-29 12:40 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Grażyna Szymańska-Pasek
Sędziowie ławnicy: Dorota Marzanna Kosek, Danuta Maria Tabaka
I C 819/19 VII Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-29 13:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR del. do SO Iwona Długoborska
Sędziowie ławnicy: Irena Barzał, Elżbieta Joanna Kuskowska
I C 989/19 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-29 13:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
I C 1124/18 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-29 13:40 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Grażyna Szymańska-Pasek
Sędziowie ławnicy: Dorota Marzanna Kosek, Danuta Maria Tabaka
I C 823/19 VII Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-29 14:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
I C 565/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-11-29 14:40 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Grażyna Szymańska-Pasek
Sędziowie ławnicy: Dorota Marzanna Kosek, Danuta Maria Tabaka
I Ns 179/19 VII Gomulickiego 5 Czynna
2019-12-02 09:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Sagała
I C 266/18 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-12-02 09:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Sagała
I C 840/19 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-12-02 09:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
Sędziowie ławnicy: Teresa Jutrzenka-Wykrota, Tomasz Kraszewski, Antoni Murawski
I C 849/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-12-02 09:30 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Monika Brzozowska
Sędziowie ławnicy: SSO Grażyna Szymańska-Pasek, SSR del. Iwona Długoborska
III Pa 15/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-12-02 10:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Marek Konrad
Sędziowie ławnicy: Irena Kulesza, Joanna Maria Małyszko
II K 42/19 II Gomulickiego 5 Czynna
2019-12-02 10:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
Sędziowie ławnicy: Teresa Jutrzenka-Wykrota, Tomasz Kraszewski, Antoni Murawski
I C 844/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-12-02 11:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Sagała
I C 682/16 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-12-02 12:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
Sędziowie ławnicy: Teresa Jutrzenka-Wykrota, Tomasz Kraszewski, Antoni Murawski
I C 737/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-12-02 13:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
Sędziowie ławnicy: Teresa Jutrzenka-Wykrota, Tomasz Kraszewski, Antoni Murawski
I C 787/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-12-03 09:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Marta Truszkowska
Sędziowie ławnicy: Barbara Płodziszewska, Jolanta Maria Szczubełek, Stanisław Brodacki, Agnieszka Kowalczyk
I C 708/18 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-12-03 09:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Małgorzata Mikos-Bednarz
Sędziowie ławnicy: Iwona Fąk- Wagner, Danuta Łojewska
I C 722/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-12-03 10:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Małgorzata Mikos-Bednarz
Sędziowie ławnicy: Iwona Fąk- Wagner, Danuta Łojewska
I C 1038/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-12-03 10:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Marta Truszkowska
Sędziowie ławnicy: Barbara Płodziszewska, Jolanta Maria Szczubełek, Stanisław Brodacki, Agnieszka Kowalczyk
I C 1114/17 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-12-03 11:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Małgorzata Mikos-Bednarz
Sędziowie ławnicy: Iwona Fąk- Wagner, Danuta Łojewska
I C 999/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-12-03 11:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Ryszard Warda
Sędziowie ławnicy: SSO Jerzy Pałka, Teresa Deptuła, Jadwiga Wagner, Gabriela Jadwiga Jechanowska
II K 26/19 I ul. Gomulickiego 5 Czynna
2019-12-03 12:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Marta Truszkowska
Sędziowie ławnicy: Barbara Płodziszewska, Jolanta Maria Szczubełek, Stanisław Brodacki, Agnieszka Kowalczyk
I C 54/19 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-12-03 12:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Małgorzata Mikos-Bednarz
Sędziowie ławnicy: Iwona Fąk- Wagner, Danuta Łojewska
I C 785/18 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-12-04 09:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Deptuła
Sędziowie ławnicy: SSO Małgorzata Mikos-Bednarz, SSO Grzegorz Zabielski
I Ca 386/19 VII Gomulickiego 5 Czynna
2019-12-04 09:45 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Deptuła
Sędziowie ławnicy: SSO Małgorzata Mikos-Bednarz, SSO Grzegorz Zabielski
I Ca 392/19 VII Gomulickiego 5 Czynna
2019-12-04 10:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Magdalena Dąbrowska
Sędziowie ławnicy: SSO Jerzy Pałka, SSO Ryszard Warda
II Ka 323/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-12-04 10:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Deptuła
Sędziowie ławnicy: SSO Małgorzata Mikos-Bednarz, SSO Grzegorz Zabielski
I Ca 395/19 VII Gomulickiego 5 Czynna
2019-12-04 10:40 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Magdalena Dąbrowska
Sędziowie ławnicy: SSO Jerzy Pałka, SSO Ryszard Warda
II Ka 315/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-12-04 10:50 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Michał Pieńkowski
Sędziowie ławnicy: SSO Jerzy Pałka, SSO Wiesław Oryl
II Ka 317/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-12-04 11:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Deptuła
Sędziowie ławnicy: SSO Małgorzata Mikos-Bednarz, SSO Grzegorz Zabielski
I Ca 401/19 VII Gomulickiego 5 Czynna
2019-12-04 11:20 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Marek Konrad
Sędziowie ławnicy: SSO Michał Pieńkowski, SSO Wiesław Oryl
II Ka 344/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-12-04 11:40 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Magdalena Dąbrowska
Sędziowie ławnicy: SSO Jerzy Pałka, SSO Ryszard Warda
II Ka 372/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-12-04 12:15 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Deptuła
Sędziowie ławnicy: Iwona Długoborska, SSO Grzegorz Zabielski
I Ca 415/19 VII Gomulickiego 5 Czynna
2019-12-04 13:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Deptuła
Sędziowie ławnicy: Iwona Długoborska, SSO Grzegorz Zabielski
I Ca 332/19 VII Gomulickiego 5 Czynna
2019-12-04 13:15 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
Sędziowie ławnicy: Marcin Korajczyk, SSO Marta Truszkowska
I Ca 292/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-12-04 13:45 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Deptuła
Sędziowie ławnicy: Iwona Długoborska, SSO Grzegorz Zabielski
I Ca 397/19 VII Gomulickiego 5 Czynna
2019-12-04 14:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
Sędziowie ławnicy: Marcin Korajczyk, SSO Marta Truszkowska
I Ca 339/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-12-04 14:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Deptuła
Sędziowie ławnicy: Iwona Długoborska, SSO Grzegorz Zabielski
I Ca 373/19 VII Gomulickiego 5 Czynna
2019-12-04 14:45 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Sagała
Sędziowie ławnicy: Marcin Korajczyk, SSO Grażyna Szymańska-Pasek
I Ca 355/19 IV Gomulickiego 5 Czynna