Przejdź do treści

Jesteś tutaj

Komunikat

Wzorem lat ubiegłych   zapraszamy  do włączenia się do wspólnych działań na rzecz promocji mediacji w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Mediacji oraz Tygodnia Mediacji.

W tym roku Międzynarodowy Dzień Mediacji przypada na 20 października, natomiast Tydzień Mediacji odbędzie się w dniach 17-22 października. Obchody będą przebiegały pod hasłem „Masz prawo do mediacji”.
W ramach powyższej inicjatywy w Sądzie Okręgowym w Ostrołęce do współpracy zaproszony został mediator Pan Piotr Wycik z Podlaskiego Centrum Mediacji, który będzie pełnił dyżur w sali konferencyjnej Sądu Okręgowego w Ostrołęce w dniu 21 października 2016 roku w godz. 10-14, z udziałem Pani asystent  Marleny Gumkowskiej - Kyrcz. Zapraszamy lokalne media do podjęcia i rozpropagowania idei mediacji oraz do udziału w rozmowie z Panem mediatorem i Panią asystent na temat celu i znaczenia mediacji oraz kwestii proceduralnych - w dniu dyżuru w godzinach od 11 do 12. Przebieg dyżuru będzie pod osobistym nadzorem Koordynatora ds. mediacji SSO Marty Truszkowskiej.

Rzecznik Prasowy
Sądu Okręgowego w Ostrołęce
SSO Małgorzata Mikos- Bednarz