Przejdź do treści

Jesteś tutaj

Wokandy

Karty podstawowe

Informujemy, że aplikacja e-Wokanda stanowi jedynie skrócony wykaz spraw sądowych i nie jest wokandą w rozumieniu zarządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 12 grudnia 2003 r. w sprawie organizacji i zakresu działania sekretariatów sądowych oraz innych działów administracji sądowej (Dz. Urz. Min. Spraw. Nr 5, poz. 22, ze zm.).
 

Data Wydział / Przewodniczący / Sędziowie ławnicy Sygnatura Sala Uwagi
2019-09-18 09:03 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Grzegorz Zabielski
Sędziowie ławnicy: SSO Tomasz Sagała, Iwona Długoborska
I Ca 232/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-18 09:12 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Brzozowska
Sędziowie ławnicy: SSO Małgorzata Mikos-Bednarz, SSO Marta Truszkowska
I Ca 251/19 VII Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-18 09:30 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Monika Obrębska
III U 229/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-09-18 09:40 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Monika Obrębska
III U 236/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-09-18 09:44 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Brzozowska
Sędziowie ławnicy: SSO Małgorzata Mikos-Bednarz, SSO Marta Truszkowska
I Ca 243/19 VII Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-18 09:45 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Grzegorz Zabielski
Sędziowie ławnicy: SSO Tomasz Sagała, Iwona Długoborska
I Ca 240/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-18 09:50 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Monika Obrębska
III U 238/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-09-18 10:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Marek Konrad
Sędziowie ławnicy: Anna Berkowska, Tadeusz Florczyk
II K 27/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-18 10:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Monika Obrębska
III U 243/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-09-18 10:10 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Monika Obrębska
III U 245/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-09-18 10:20 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Monika Obrębska
III U 248/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-09-18 10:30 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Monika Obrębska
III U 255/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-09-18 10:33 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Brzozowska
Sędziowie ławnicy: SSO Małgorzata Mikos-Bednarz, SSO Marta Truszkowska
I Ca 267/19 VII Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-18 10:40 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Monika Obrębska
III U 264/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-09-18 10:50 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Monika Obrębska
III U 270/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-09-18 10:57 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Grzegorz Zabielski
Sędziowie ławnicy: SSO Tomasz Sagała, Iwona Długoborska
I Ca 134/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-18 11:40 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Grzegorz Zabielski
Sędziowie ławnicy: SSO Tomasz Sagała, Iwona Długoborska
I Ca 270/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-18 12:18 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Grzegorz Zabielski
Sędziowie ławnicy: SSO Tomasz Deptuła, SSO Małgorzata Mikos-Bednarz
I Ca 255/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-18 12:24 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Sagała
Sędziowie ławnicy: SSO Grażyna Szymańska-Pasek, Iwona Długoborska
I Ca 242/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-18 12:47 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Grzegorz Zabielski
Sędziowie ławnicy: SSO Tomasz Deptuła, SSO Małgorzata Mikos-Bednarz
I Ca 252/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-18 13:24 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Sagała
Sędziowie ławnicy: SSO Grażyna Szymańska-Pasek, Iwona Długoborska
I Ca 233/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-18 13:37 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Sagała
Sędziowie ławnicy: SSO Grażyna Szymańska-Pasek, Iwona Długoborska
I Ca 272/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-18 13:38 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Grzegorz Zabielski
Sędziowie ławnicy: SSO Tomasz Deptuła, SSO Małgorzata Mikos-Bednarz
I Ca 261/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-18 14:15 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Grzegorz Zabielski
Sędziowie ławnicy: SSO Tomasz Deptuła, SSO Małgorzata Mikos-Bednarz
I Ca 264/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-18 14:36 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Sagała
Sędziowie ławnicy: SSO Grażyna Szymańska-Pasek, Iwona Długoborska
I Ca 280/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-18 15:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Brzozowska
I Co 41/19 VII Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-18 15:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Grzegorz Zabielski
Sędziowie ławnicy: SSO Tomasz Deptuła, SSO Małgorzata Mikos-Bednarz
I Ns 104/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-18 15:02 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Grzegorz Zabielski
Sędziowie ławnicy: SSO Tomasz Deptuła, Iwona Długoborska
I Ca 262/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-19 09:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Brzozowska
Sędziowie ławnicy: Zofia Mateusiak, Jolanta Maria Szczubełek
I C 357/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-19 09:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Małgorzata Mikos-Bednarz
Sędziowie ławnicy: Beata Małgorzata Pieniążek, Szypulski Kazimierz
I C 437/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-19 09:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR del. do SO Iwona Długoborska
Sędziowie ławnicy: Elżbieta Joanna Kuskowska, Irena Barzał
I C 46/19 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-19 09:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR del. do SO Iwona Długoborska
Sędziowie ławnicy: Elżbieta Joanna Kuskowska, Irena Barzał
I C 977/18 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-19 09:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR del. do SO Iwona Długoborska
Sędziowie ławnicy: Elżbieta Joanna Kuskowska, Irena Barzał
I C 190/19 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-19 09:30 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSR del. do SO Marek Cechowski
III U 241/19 2 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-09-19 09:30 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 807/18 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-09-19 09:40 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Magdalena Dąbrowska
II Ka 262/19 I ul. Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-19 09:40 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Marek Konrad
II Ka 262/19 II Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-19 09:50 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Marek Konrad
II Kz 197/19 II Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-19 09:50 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Magdalena Dąbrowska
II Kzw 183/19 I ul. Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-19 09:50 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 549/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-09-19 10:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Małgorzata Mikos-Bednarz
Sędziowie ławnicy: Beata Małgorzata Pieniążek, Szypulski Kazimierz
I C 704/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-19 10:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
I C 96/19 V Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-19 10:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Marek Konrad
Sędziowie ławnicy: Irena Kulesza, Joanna Maria Małyszko
II K 42/19 II Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-19 10:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Jerzy Pałka
II Ko 148/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-19 10:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Magdalena Dąbrowska
II K 53/19 I ul. Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-19 10:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSR del. do SO Marek Cechowski
III U 250/19 2 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-09-19 10:10 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 300/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-09-19 10:15 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSR del. do SO Marek Cechowski
III U 251/19 2 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-09-19 10:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR del. do SO Iwona Długoborska
Sędziowie ławnicy: Elżbieta Joanna Kuskowska, Irena Barzał
I C 574/19 VI Gomulickiego 5 Zdjęta z wokandy
2019-09-19 10:30 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSR del. do SO Marek Cechowski
III U 253/19 2 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-09-19 10:30 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 444/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-09-19 10:40 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 382/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-09-19 10:50 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 182/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-09-19 11:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSR del. do SO Marek Cechowski
III U 257/19 2 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-09-19 11:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Małgorzata Mikos-Bednarz
Sędziowie ławnicy: Beata Małgorzata Pieniążek, Szypulski Kazimierz
I C 731/19 IV Gomulickiego 5 Zdjęta z wokandy
2019-09-19 11:30 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 451/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-09-19 11:30 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSR del. do SO Marek Cechowski
III U 258/19 2 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-09-19 11:45 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 639/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-09-19 11:45 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSR del. do SO Marek Cechowski
III U 268/19 2 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-09-19 12:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
I Co 24/19 V Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-19 12:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Brzozowska
I C 369/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-19 12:15 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 665/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-09-19 12:20 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Jerzy Pałka
II Kz 172/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-19 12:20 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSR del. do SO Marek Cechowski
III U 565/19 2 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-09-19 12:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR del. do SO Iwona Długoborska
Sędziowie ławnicy: Elżbieta Joanna Kuskowska, Irena Barzał
I C 374/19 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-19 12:40 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSR del. do SO Marek Cechowski
III U 502/19 2 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-09-19 13:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Małgorzata Mikos-Bednarz
Sędziowie ławnicy: Beata Małgorzata Pieniążek, Szypulski Kazimierz
I C 742/19 IV Gomulickiego 5 Zdjęta z wokandy
2019-09-19 13:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Deptuła
I C 517/16 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-19 13:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Brzozowska
I Co 53/17 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-20 09:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR del. do SO Iwona Długoborska
Sędziowie ławnicy: Irena Barzał, Elżbieta Joanna Kuskowska
I C 578/19 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-20 09:30 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Monika Obrębska
III U 287/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-09-20 09:50 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Monika Obrębska
III U 591/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-09-20 10:10 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Monika Obrębska
III U 530/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-09-20 10:30 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Monika Obrębska
III U 273/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-09-20 10:50 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Monika Obrębska
III U 750/18 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-09-20 11:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR del. do SO Iwona Długoborska
Sędziowie ławnicy: Irena Barzał, Elżbieta Joanna Kuskowska
I C 237/19 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-20 11:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Jerzy Pałka
II Ka 327/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-20 11:10 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Monika Obrębska
III U 312/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-09-20 11:30 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Monika Obrębska
III U 52/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-09-20 11:50 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Monika Obrębska
III U 580/18 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-09-20 12:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR del. do SO Iwona Długoborska
Sędziowie ławnicy: Irena Barzał, Elżbieta Joanna Kuskowska
I C 599/19 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-20 13:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR del. do SO Iwona Długoborska
Sędziowie ławnicy: Irena Barzał, Elżbieta Joanna Kuskowska
I C 222/19 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-23 09:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Małgorzata Mikos-Bednarz
Sędziowie ławnicy: Danuta Łojewska, Iwona Fąk
I C 738/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-23 09:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
Sędziowie ławnicy: Tadeusz Florczyk, Antoni Murawski
I C 7/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-23 10:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Marek Konrad
II Kzw 163/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-23 10:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Marek Konrad
II Kzw 180/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-23 10:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Marek Konrad
II Kzw 181/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-23 10:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Marek Konrad
II Kzw 132/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-23 10:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Małgorzata Mikos-Bednarz
Sędziowie ławnicy: Danuta Łojewska, Iwona Fąk
I C 785/18 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-23 12:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
Sędziowie ławnicy: Tadeusz Florczyk, Antoni Murawski
I C 364/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-23 13:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
Sędziowie ławnicy: Tadeusz Florczyk, Antoni Murawski
I C 811/15 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-23 13:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Małgorzata Mikos-Bednarz
Sędziowie ławnicy: Danuta Łojewska, Iwona Fąk
I C 673/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-23 14:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
Sędziowie ławnicy: Tadeusz Florczyk, Antoni Murawski
I C 1081/18 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-24 09:30 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 601/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-09-24 09:50 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Magdalena Dąbrowska
II Kzw 164/19 I ul. Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-24 10:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Deptuła
I C 539/19 VII Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-24 10:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Magdalena Dąbrowska
II Ko 176/19 I ul. Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-24 10:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Ryszard Warda
II K 50/19 I ul. Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-24 10:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Artur Bobiński
Sędziowie ławnicy: SSO Marek Konrad, SSO Wiesław Oryl
II Ka 128/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-24 10:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 596/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-09-24 10:20 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 557/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-09-24 10:45 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 633/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-09-24 11:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Ryszard Warda
II Ko 157/19 I ul. Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-24 11:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 563/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-09-24 11:10 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Ryszard Warda
II Ko 163/19 I ul. Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-24 11:15 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 660/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-09-24 11:30 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Artur Bobiński
Sędziowie ławnicy: SSO Ryszard Warda, SSO Marek Konrad
II Ka 265/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-24 11:30 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 657/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-09-24 11:40 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 341/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-09-24 12:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Deptuła
I C 584/19 VII Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-24 12:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Artur Bobiński
Sędziowie ławnicy: SSO Magdalena Dąbrowska, SSO Ryszard Warda
II Ka 270/19 I ul. Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-24 12:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 643/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-09-24 12:30 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Artur Bobiński
Sędziowie ławnicy: SSO Marek Konrad, SSO Wiesław Oryl
II Ka 301/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-24 12:30 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Wiesław Oryl
II K 52/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-24 12:40 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Artur Bobiński
Sędziowie ławnicy: SSO Ryszard Warda, SSO Marek Konrad
II Ka 304/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-24 13:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Deptuła
I Co 55/19 VII Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-24 14:10 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Deptuła
I C 1219/17 VII Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-25 10:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Ryszard Warda
II Ka 232/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-25 10:20 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Ryszard Warda
II Ka 243/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-25 10:40 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Ryszard Warda
II Ka 255/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-26 09:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR del. do SO Iwona Długoborska
Sędziowie ławnicy: Irena Barzał, Elżbieta Joanna Kuskowska, Jadwiga Małgorzata Matuszak
I C 362/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-26 09:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Marta Truszkowska
I C 1150/15 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-26 09:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
Sędziowie ławnicy: Tadeusz Florczyk, Antoni Murawski
I C 1025/18 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-26 09:30 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 627/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-09-26 09:45 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 550/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-09-26 10:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Marta Truszkowska
I C 1254/17 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-26 10:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Magdalena Dąbrowska
II Ka 274/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-26 10:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Ryszard Warda
Sędziowie ławnicy: Teresa Deptuła, Jadwiga Wagner
II K 40/19 I ul. Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-26 10:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 505/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-09-26 10:15 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 607/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-09-26 10:30 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Magdalena Dąbrowska
II Ka 276/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-26 10:30 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 519/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-09-26 10:45 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 640/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-09-26 11:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
Sędziowie ławnicy: Tadeusz Florczyk, Antoni Murawski
I C 341/18 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-26 11:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Marta Truszkowska
Sędziowie ławnicy: Jolanta Maria Szczubełek, Alina Łępicka
I C 328/19 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-26 11:30 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 508/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-09-26 11:45 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Magdalena Dąbrowska
II Ka 321/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-26 11:45 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Artur Bobiński
II Ka 321/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-26 12:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
Sędziowie ławnicy: Tadeusz Florczyk, Antoni Murawski
I C 1134/18 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-26 12:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Artur Bobiński
II K 64/19 I ul. Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-26 12:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 580/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-09-26 12:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Marta Truszkowska
Sędziowie ławnicy: Jolanta Maria Szczubełek, Alina Łępicka
I C 456/19 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-26 13:15 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Marta Truszkowska
Sędziowie ławnicy: Jolanta Maria Szczubełek, Alina Łępicka
I C 244/19 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-26 13:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR del. do SO Iwona Długoborska
Sędziowie ławnicy: Irena Barzał, Elżbieta Joanna Kuskowska, Jadwiga Małgorzata Matuszak
I C 977/18 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-26 13:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
Sędziowie ławnicy: Tadeusz Florczyk, Antoni Murawski
I C 386/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-26 14:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR del. do SO Iwona Długoborska
Sędziowie ławnicy: Irena Barzał, Elżbieta Joanna Kuskowska, Jadwiga Małgorzata Matuszak
I C 35/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-26 14:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR del. do SO Iwona Długoborska
I C 35/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-27 09:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR del. do SO Marcin Korajczyk
Sędziowie ławnicy: Barbara Płodziszewska, Janina Pragacz
I C 403/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-27 09:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR del. do SO Iwona Długoborska
Sędziowie ławnicy: Irena Barzał, Elżbieta Joanna Kuskowska
I C 628/19 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-27 10:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
I C 368/17 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-27 10:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
I C 303/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-27 10:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Małgorzata Mikos-Bednarz
I C 1011/18 V Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-27 10:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR del. do SO Marcin Korajczyk
Sędziowie ławnicy: Barbara Płodziszewska, Janina Pragacz
I C 461/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-27 11:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR del. do SO Iwona Długoborska
Sędziowie ławnicy: Irena Barzał, Elżbieta Joanna Kuskowska
I C 221/19 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-27 11:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Wiesław Oryl
II Ka 233/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-27 11:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Małgorzata Mikos-Bednarz
I C 735/19 V Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-27 12:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR del. do SO Marcin Korajczyk
Sędziowie ławnicy: Barbara Płodziszewska, Janina Pragacz
I C 502/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-27 12:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
I C 303/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-27 12:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR del. do SO Iwona Długoborska
Sędziowie ławnicy: Irena Barzał, Elżbieta Joanna Kuskowska
I C 536/19 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-27 13:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
I C 5/18 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-30 09:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR del. do SO Marcin Korajczyk
I C 361/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-30 09:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
I C 534/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-30 10:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR del. do SO Marcin Korajczyk
Sędziowie ławnicy: Zofia Mateusiak, Barbara Płodziszewska
I C 718/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-30 10:40 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
I C 535/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-30 11:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR del. do SO Marcin Korajczyk
I C 1057/18 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-30 11:45 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
I C 555/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-30 12:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR del. do SO Marcin Korajczyk
Sędziowie ławnicy: Zofia Mateusiak, Barbara Płodziszewska
I C 1082/18 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-30 12:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Artur Bobiński
II Kzw 137/19 I ul. Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-30 12:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Ryszard Warda
Sędziowie ławnicy: SSO Wiesław Oryl, SSO Michał Pieńkowski
II Ka 174/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-30 12:30 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Wiesław Oryl
Sędziowie ławnicy: SSO Marek Konrad, SSO Michał Pieńkowski
II Ka 263/19 I ul. Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-30 13:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
I C 165/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-30 13:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Marek Konrad
Sędziowie ławnicy: SSO Ryszard Warda, SSO Artur Bobiński
II Ka 224/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-09-30 14:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR del. do SO Marcin Korajczyk
Sędziowie ławnicy: Zofia Mateusiak, Barbara Płodziszewska
I C 804/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-01 09:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Małgorzata Mikos-Bednarz
I C 750/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-01 09:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
I C 510/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-01 09:30 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 649/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-10-01 10:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 651/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-10-01 10:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
I C 549/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-01 10:30 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 662/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-10-01 11:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 343/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-10-01 11:15 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 285/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-10-01 11:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
I C 558/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-01 11:30 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 622/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-10-01 11:40 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Artur Bobiński
Sędziowie ławnicy: SSO Magdalena Dąbrowska, SSO Ryszard Warda
II Ka 314/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-01 12:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Artur Bobiński
II Ka 283/19 I ul. Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-01 12:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 642/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-10-01 12:10 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Artur Bobiński
II Ka 280/19 I ul. Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-01 12:10 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Artur Bobiński
II Ka 280/19 I ul. Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-01 12:10 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Artur Bobiński
II Ka 288/19 I ul. Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-01 12:45 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
I C 602/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-01 14:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
I C 591/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-02 09:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Sagała
Sędziowie ławnicy: SSO Grażyna Szymańska-Pasek, Marcin Korajczyk
I Ca 283/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-02 09:40 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Marek Konrad
Sędziowie ławnicy: Anna Berkowska, Tadeusz Florczyk
II K 27/19 I ul. Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-02 09:45 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Sagała
Sędziowie ławnicy: SSO Grażyna Szymańska-Pasek, Marcin Korajczyk
I Ca 281/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-02 10:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Marek Konrad
II Ka 236/19 I ul. Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-02 10:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Ryszard Warda
II K 8/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-02 10:15 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Marek Konrad
II Ka 242/19 I ul. Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-02 10:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Sagała
Sędziowie ławnicy: SSO Grażyna Szymańska-Pasek, Marcin Korajczyk
I Ca 279/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-02 11:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Ryszard Warda
II K 51/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-02 11:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Ryszard Warda
II Ka 268/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-02 11:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Marek Konrad
II Ka 268/19 I ul. Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-02 11:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Ryszard Warda
II K 51/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-02 11:10 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Ryszard Warda
II Kzw 179/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-02 11:15 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Sagała
Sędziowie ławnicy: SSO Grażyna Szymańska-Pasek, Marcin Korajczyk
I Ca 282/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-02 11:15 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Sagała
Sędziowie ławnicy: SSO Grażyna Szymańska-Pasek, Marcin Korajczyk
I Cz 405/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-02 11:20 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Ryszard Warda
II Kzw 184/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-02 12:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Tomasz Sagała
Sędziowie ławnicy: SSO Grażyna Szymańska-Pasek, Marcin Korajczyk
I Ca 95/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-02 12:45 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
Sędziowie ławnicy: Marcin Korajczyk, SSO Grażyna Szymańska-Pasek
I Ca 286/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-02 13:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
Sędziowie ławnicy: Marcin Korajczyk, SSO Grażyna Szymańska-Pasek
I Ca 278/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-02 14:15 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
Sędziowie ławnicy: Marcin Korajczyk, SSO Grażyna Szymańska-Pasek
I Ca 290/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-02 14:15 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
Sędziowie ławnicy: Marcin Korajczyk, SSO Grażyna Szymańska-Pasek
I Cz 415/19 IV Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-03 09:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR del. do SO Iwona Długoborska
Sędziowie ławnicy: Irena Barzał, Jadwiga Małgorzata Matuszak
I C 537/19 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-03 09:30 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 548/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-10-03 09:45 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 593/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-10-03 10:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
I C 312/18 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-03 10:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Magdalena Dąbrowska
II Ka 186/19 I ul. Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-03 10:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Michał Pieńkowski
Sędziowie ławnicy: SSO Marek Konrad, SSO Wiesław Oryl
II Ka 260/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-03 10:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Michał Pieńkowski
Sędziowie ławnicy: SSO Marek Konrad, SSO Wiesław Oryl
II Ka 260/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-03 10:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 669/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-10-03 10:20 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 670/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-10-03 10:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR del. do SO Iwona Długoborska
Sędziowie ławnicy: Irena Barzał, Jadwiga Małgorzata Matuszak
I C 644/19 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-03 10:40 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 673/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-10-03 11:00 III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący: SSO Grażyna Załęska-Bartkowiak
III U 578/19 1 ul. Kościuszki 28 Czynna
2019-10-03 11:30 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Wiesław Oryl
II Ka 258/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-03 12:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR del. do SO Iwona Długoborska
Sędziowie ławnicy: Irena Barzał, Jadwiga Małgorzata Matuszak
I C 579/19 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-03 12:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
I C 912/18 VIII Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-03 12:00 II Wydział Karny
Przewodniczący: SSO Michał Pieńkowski
Sędziowie ławnicy: SSO Marek Konrad, SSO Wiesław Oryl
II Ka 262/19 III Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-03 13:00 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSR del. do SO Iwona Długoborska
Sędziowie ławnicy: Irena Barzał, Jadwiga Małgorzata Matuszak
I C 633/19 VI Gomulickiego 5 Czynna
2019-10-03 13:30 I Wydział Cywilny
Przewodniczący: SSO Monika Strzyżewska
I C 13/19 VIII Gomulickiego 5 Czynna